Najlepsze miejsca do odwiedzenia w okolicach Iwonicza
Najlepsze miejsca do odwiedzenia w okolicach Iwonicza

Najlepsze miejsca do odwiedzenia w okolicach Iwonicza

1. Zabytkowe pałace

Pałac w Iwoniczu-Zdroju - przepiękny obiekt z XVIII wieku, otoczony pięknym parkiem. Odkryj piękno pałacu w Iwoniczu-Zdroju, który powstał w XVIII wieku. Ten przepiękny obiekt architektoniczny otoczony jest malowniczym parkiem, który zapewnia niesamowite widoki. Przeżyj niezapomniane chwile spacerując po parkowych alejkach i podziwiając piękno przyrody.

Pałac w Rymanowie - urokliwy zamek z XVII wieku, który zachwyca swoją architekturą. Odkryj urok pałacu w Rymanowie, który został zbudowany w XVII wieku. Jego niepowtarzalna architektura wciąż zachwyca turystów. Przeżyj fascynującą podróż w czasie, zwiedzając wnętrza zamku i odkrywając jego historię.

Pałac w Tarnowcu - unikalna rezydencja z XIX wieku, pełna historii i niezwykłych detali. Odkryj unikalną rezydencję w Tarnowcu, która powstała w XIX wieku. Ten pałac pełen jest historii i niezwykłych detali architektonicznych. https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/welur/ Przeżyj wyjątkowe doświadczenie, zwiedzając jego piękne wnętrza i poznając fascynujące historie związane z tym miejscem.

2. Malownicze tereny przyrodnicze

Park Krajobrazowy Pogórza Strzyżowskiego - zachwycający krajobraz, liczne szlaki turystyczne i punkty widokowe. Park Krajobrazowy Pogórza Strzyżowskiego to miejsce, gdzie natura w pełni rozkwita. Przepiękny krajobraz, góry i doliny, malownicze trasy turystyczne oraz punkty widokowe, które zapierają dech w piersiach. Spacerując po tych terenach, można napawać się pięknem przyrody i odpocząć od miejskiego zgiełku.

Rezerwat Przyrody Góra Parkowa - idealne miejsce dla miłośników spacerów i obserwacji ptaków. Rezerwat Przyrody Góra Parkowa to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. To idealne miejsce na długie spacery, gdzie można obserwować różnorodne gatunki ptaków. Odkryj urok tego rezerwatu, zanurzając się w pięknie zachowanym środowisku naturalnym, pełnym zaskakujących obrazy olejne na sprzedaż roślin i zwierząt.

Jezioro Klimkówka - malownicze miejsce na relaks i aktywności wodne, otoczone pięknymi lasami. Jezioro Klimkówka to oaza spokoju i relaksu. To malownicze miejsce, gdzie można wypocząć na brzegu jeziora, ciesząc się ciszą i pięknem otaczającej przyrody. Można również spróbować swoich sił w różnych aktywnościach wodnych, takich jak kajakarstwo czy wędkowanie. To idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku.

3. Relaksujące spa

Sanatorium Włókniarz w Iwoniczu-Zdroju - idealne miejsce na wypoczynek i regenerację sił. Sanatorium Włókniarz w Iwoniczu-Zdroju to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wypoczynku i odnowy biologicznej. Oferuje ono szeroką gamę zabiegów leczniczych oraz komfortowe pokoje. Otoczone pięknymi terenami przyrodniczymi, goście mogą cieszyć się spokojem i ciszą. To idealne miejsce, aby zregenerować siły i odprężyć się.

Hotel i Spa Klimkówka - luksusowe spa z bogatą ofertą zabiegów i basenem termalnym. Hotel i Spa Klimkówka to ekskluzywne spa, które oferuje swoim gościom luksusowy pobyt oraz szeroki wybór zabiegów relaksacyjnych i leczniczych. Oprócz tego, hotel posiada basen termalny, który zapewnia dodatkową przyjemność podczas wizyty. Przyjazna atmosfera i wysoka jakość usług sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na odpoczynek i odprężenie.

Zdrój Wojciech - uzdrowisko słynące z leczniczych właściwości wód mineralnych. Zdrój Wojciech w Iwoniczu-Zdroju to uzdrowisko, które jest znane ze swoich leczniczych właściwości wód mineralnych. Bogactwo mikroelementów i naturalnych składników sprawia, że kąpiele w tutejszych źródłach mają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Wizyta w Zdroju Wojciech to doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się pięknem okolic Iwonicza.